Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 130/80 D16 64P

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree130/80 D16 64P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
130
Висина:
80
Конструкција:
D
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227165999
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  58,4 €

Цена по парче

58,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот