Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 120/70 R15 56H

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree120/70 R15 56H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
56
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227181678
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  104,1 €

Цена по парче

104,1 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот