Споредете до 4 продукти:

Metzeler FeelFree 120/70 D14 55S

Metzeler FeelFree
Metzeler FeelFree
Metzeler

Metzeler FeelFree120/70 D14 55S

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
120
Висина:
70
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
55
Индекс на брзина:
S
EAN:
8019227165951
Оценки од купувачи:

Највисока цена:  57,4 €

Цена по парче

57,4 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот