Споредете до 4 продукти:

Metzeler ENDURO 1 4.60 D18 63R

Metzeler ENDURO 1
Metzeler ENDURO 1
Metzeler

Metzeler ENDURO 14.60 D18 63R

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Enduro гуми
Тип на цевка:
TT
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.60
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
63
Индекс на брзина:
R
EAN:
8019227013986

Највисока цена:  80,6 €

Цена по парче

80,6 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот