Споредете до 4 продукти:

Metzeler Block C 66 Touring Special 4.00 D18 64H

Metzeler

Metzeler Block C 66 Touring Special4.00 D18 64H

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
4.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
64
Индекс на брзина:
H
EAN:
8019227011012

Највисока цена:  102,5 €

Цена по парче

102,5 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот