Споредете до 4 продукти:

Metzeler BLOCK C 3.00 D19 54P

Metzeler BLOCK C
Metzeler BLOCK C
Metzeler

Metzeler BLOCK C3.00 D19 54P

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Спортски турнеи дијагонални гуми
Тип на цевка:
TL
Производител:
Metzeler
Ширина:
3.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
54
Индекс на брзина:
P
EAN:
8019227010985

Највисока цена:  78 €

Цена по парче

78 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Бесплатна достава

Назад кон врвот