Споредете до 4 продукти:

Linglong LTL812 315/80 R22.5 156/150M

Linglong

Linglong LTL812315/80 R22.5 156/150M

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
315
Висина:
80
Конструкција:
R
Дијаметар:
22.5
Индекс на товар:
156/150
Индекс на брзина:
M
EAN:
8859291418306
ЕУ Етикета:
D
B
70 dB

Највисока цена:  458,3 €

Цена по парче

458,3 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  42,09 €

Назад кон врвот