Споредете до 4 продукти:

Linglong LLF26 9.5 R17.5 143/141J

Linglong

Linglong LLF269.5 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
9.5
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291424086
ЕУ Етикета:
E
C
71 dB

Највисока цена:  221,7 €

Цена по парче

221,7 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  49,64 €

Назад кон врвот