Споредете до 4 продукти:

Linglong KLT 200 245/70 R17.5 143/141J

Linglong

Linglong KLT 200245/70 R17.5 143/141J

Тип на возило:
Гуми за камиони
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
245
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
17.5
Индекс на товар:
143/141
Индекс на брзина:
J
EAN:
8859291422792
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  203,2 €

Цена по парче

203,2 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  50 €

Назад кон врвот