Споредете до 4 продукти:

Linglong Greenmax Winter VAN 195 R14 106/104P

Linglong

Linglong Greenmax Winter VAN195 R14 106/104P

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
106/104
Индекс на брзина:
P
EAN:
6959956704095
ЕУ Етикета:
E
B
73 dB

Највисока цена:  72,9 €

Цена по парче

72,9 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  1 €

Назад кон врвот