Споредете до 4 продукти:

Linglong GreenMax EcoTouring 195/70 R14 91T

Linglong

Linglong GreenMax EcoTouring195/70 R14 91T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
T
EAN:
6959954725573
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
C
71 dB

Највисока цена:  52,8 €

Цена по парче

52,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот