Споредете до 4 продукти:

Linglong GREEN - Max HP 010 165/50 R15 73V

Linglong

Linglong GREEN - Max HP 010165/50 R15 73V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Linglong
Ширина:
165
Висина:
50
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
73
Индекс на брзина:
V
EAN:
6959956702176
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
B
70 dB

Највисока цена:  43,8 €

Цена по парче

43,8 €

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  2,5 €

Назад кон врвот