Споредете до 4 продукти:

Khefren K33 Реставрирани 195/65 R15 91H

Khefren K33 Реставрирани 195/65 R15 91H

Khefren

Khefren K33 Реставрирани195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Khefren
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
4037392065115
ЕУ Етикета:
C
C
68 dB

Највисока цена:  71,3 €

Цена по парче

71,3 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,25 €

Назад кон врвот