Споредете до 4 продукти:

Itp Mud Lite XL 28x12.00 D14 87F

Itp

Itp Mud Lite XL28x12.00 D14 87F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
28x12.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
F
EAN:
4053949736994

Највисока цена:  163,1 €

Цена по парче

163,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  23,1 €

Назад кон врвот