Споредете до 4 продукти:

Itp Mayhem 26x9.00 D12 49F

Itp

Itp Mayhem26x9.00 D12 49F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
Гуми за скутер
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
26x9.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
12
Индекс на товар:
49
Индекс на брзина:
F
EAN:
5999110808895

Највисока цена:  136,6 €

Цена по парче

136,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,55 €

Назад кон врвот