Споредете до 4 продукти:

Itp Holeshot XCT 23x7.00 D10 36F

Itp

Itp Holeshot XCT23x7.00 D10 36F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
23x7.00
Конструкција:
D
Дијаметар:
10
Индекс на товар:
36
Индекс на брзина:
F
EAN:
5999110808819

Највисока цена:  112,2 €

Цена по парче

112,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,55 €

Назад кон врвот