Споредете до 4 продукти:

Itp BLACKWATER 28x11.00 R14 96F

Itp

Itp BLACKWATER28x11.00 R14 96F

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
28x11.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
F
EAN:
4053949449542

Највисока цена: 

Назад кон врвот