Споредете до 4 продукти:

Itp Bajacross 28x10.00 R14 85D

Itp

Itp Bajacross28x10.00 R14 85D

Тип на возило:
Гуми за моторцикли
Употреба:
ATV
Тип на цевка:
TL
Производител:
Itp
Ширина:
28x10.00
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
85
Индекс на брзина:
D
EAN:
4053949449566

Највисока цена:  185,7 €

Цена по парче

185,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  8,27 €

Назад кон врвот