Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo TT770 Реставрирани 185/60 R14 82H

Insa Turbo

Insa Turbo TT770 Реставрирани185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739015649

Највисока цена:  58,2 €

Цена по парче

58,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот