Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo T-2 Реставрирани 185/65 R14 86T

Insa Turbo

Insa Turbo T-2 Реставрирани185/65 R14 86T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
86
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739015298

Највисока цена:  49,50 €

Цена по парче

49,50 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 5,61 €

Назад кон врвот