Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo T-1 Реставрирани 195/75 R16 107/105M

Insa Turbo

Insa Turbo T-1 Реставрирани195/75 R16 107/105M

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
M
EAN:
8433739003059

Највисока цена:  92,5 €

Цена по парче

92,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот