Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo T-1 Реставрирани 195/70 R15 104/102R

Insa Turbo

Insa Turbo T-1 Реставрирани195/70 R15 104/102R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
104/102
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739003103

Највисока цена:  89 €

Цена по парче

89 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот