Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани 215/60 R16 95T

Insa Turbo

Insa Turbo Nordic Grip Реставрирани215/60 R16 95T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
215
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739027628

Највисока цена:  72,6 €

Цена по парче

72,6 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот