Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани 235/65 R16 115/113R

Insa Turbo

Insa Turbo Ice Cargo Реставрирани235/65 R16 115/113R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
235
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
115/113
Индекс на брзина:
R
EAN:
8433739027581

Највисока цена:  112,4 €

Цена по парче

112,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  13,37 €

Назад кон врвот