Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 205/65 R15 94V

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани205/65 R15 94V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739033117

Највисока цена:  66,1 €

Цена по парче

66,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот