Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 205/60 R15 91V

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани205/60 R15 91V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
205
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739029295

Највисока цена:  72,8 €

Цена по парче

72,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот