Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 195/60 R15 88V

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани195/60 R15 88V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739029271

Највисока цена:  69,4 €

Цена по парче

69,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,06 €

Назад кон врвот