Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани 185/60 R14 82H

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Plus Реставрирани185/60 R14 82H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
185
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739029240

Највисока цена:  61,5 €

Цена по парче

61,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот