Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver 3T Реставрирани 175/70 R14 84T

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver 3T Реставрирани175/70 R14 84T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
175
Висина:
70
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
84
Индекс на брзина:
T
EAN:
8433739009037

Највисока цена:  20,17 €

Цена по парче

60,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот