Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecosaver Реставрирани 185/65 R15 88H

Insa Turbo

Insa Turbo Ecosaver Реставрирани185/65 R15 88H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
185
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
88
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739024160

Највисока цена:  1.134,1 €

Цена по парче

1.134,1 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот