Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани 225/55 R16 95V

Insa Turbo

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани225/55 R16 95V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
V
EAN:
8433739029417

Највисока цена:  69,8 €

Цена по парче

69,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот