Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани 195/55 R16 87H

Insa Turbo

Insa Turbo Ecoevolution Plus Реставрирани195/55 R16 87H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
87
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739029370

Највисока цена:  61,8 €

Цена по парче

61,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот