Споредете до 4 продукти:

Insa Turbo All Season Реставрирани 195/65 R15 91H

Insa Turbo

Insa Turbo All Season Реставрирани195/65 R15 91H

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Insa Turbo
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
15
Индекс на товар:
91
Индекс на брзина:
H
EAN:
8433739037658

Највисока цена:  56 €

Цена по парче

56 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,68 €

Назад кон врвот