Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*pike X W429A 275/60 R20 116T

Hankook

Hankook Winter i*pike X W429A275/60 R20 116T

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
116
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563534008

Највисока цена: 

Назад кон врвот