Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*Pike LV RW15 225/55 R17 109/107R

Hankook

Hankook Winter i*Pike LV RW15225/55 R17 109/107R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
109/107
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563557830

Највисока цена:  352,4 €

Цена по парче

352,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  52,76 €

Назад кон врвот