Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS3 (W462) 175/65 R14 82T

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook Winter i*cept RS3 (W462)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS3 (W462)175/65 R14 82T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
175
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
82
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563550374
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
71 dB

Највисока цена:  75,2 €

Цена по парче

75,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  6,21 €

Назад кон врвот