Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452) 165/60 R14 79T

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)
Hankook

Hankook Winter i*cept RS 2 (W452)165/60 R14 79T

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
165
Висина:
60
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
79
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563405162
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
C
71 dB

Највисока цена:  77,7 €

Цена по парче

77,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,67 €

Назад кон врвот