Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A 285/45 R20 112V

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook Winter i*cept evo3 X W330A
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 X W330A285/45 R20 112V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
285
Висина:
45
Конструкција:
R
Дијаметар:
20
Индекс на товар:
112
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479934
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
75 dB

Највисока цена:  83,83 €

Цена по парче

251,5 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  9,78 €

Назад кон врвот