Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 275/40 R18 103V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330275/40 R18 103V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
275
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
103
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563479231
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
B
73 dB

Највисока цена:  186,4 €

Цена по парче

186,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,04 €

Назад кон врвот