Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo3 W330 245/40 R19 98V

Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook Winter i*cept evo3 W330
Hankook

Hankook Winter i*cept evo3 W330245/40 R19 98V

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Зимски
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
R
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
98
Индекс на брзина:
V
EAN:
8808563478876
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  209,2 €

Цена по парче

209,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,81 €

Назад кон врвот