Споредете до 4 продукти:

Hankook Winter i*cept evo² (W320C) HRS 255/55 R18 109V

Hankook

Hankook Winter i*cept evo² (W320C) HRS255/55 R18 109V

Тип на возило:
SUV
Употреба:
Гуми за сите терени
Производител:
Hankook
Ширина:
255
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
18
Индекс на товар:
109
Индекс на брзина:
V
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563407463
ЕУ Етикета:
D
C
73 dB

Највисока цена:  201,4 €

Цена по парче

201,4 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  11,76 €

Назад кон врвот