Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120 215/50 ZR17 95W

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
Hankook Ventus V12 Evo 2 K120
Hankook

Hankook Ventus V12 Evo 2 K120215/50 ZR17 95W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Висина:
50
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
W
EAN:
8808563352725
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
70 dB

Највисока цена:  103,60 €

Цена по парче

103,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,65 €

Назад кон врвот