Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS 225/55 R17 97W

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117B HRS225/55 R17 97W

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
55
Конструкција:
R
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
97
Индекс на брзина:
W
Runflat гуми:
Runflat
EAN:
8808563359373
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
C
A
71 dB

Највисока цена:  155,2 €

Цена по парче

155,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,96 €

Назад кон врвот