Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/40 ZR17 95Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117245/40 ZR17 95Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
95
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563391922
ЕУ Етикета:
D
A
71 dB

Највисока цена: 

Назад кон врвот