Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 245/35 ZR19 93Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117245/35 ZR19 93Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
245
Висина:
35
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
93
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563330341
ЕУ Етикета:
D
B
72 dB

Највисока цена:  186,8 €

Цена по парче

186,8 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  4,78 €

Назад кон врвот