Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 235/40 ZR19 96Y

Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117235/40 ZR19 96Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
235
Висина:
40
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
19
Индекс на товар:
96
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563337111
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  208,2 €

Цена по парче

208,2 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  5,02 €

Назад кон врвот