Споредете до 4 продукти:

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117 225/45 ZR17 94Y

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook Ventus S1 Evo 2 K117
Hankook

Hankook Ventus S1 Evo 2 K117225/45 ZR17 94Y

Тип на возило:
Автомобил
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
225
Висина:
45
Конструкција:
ZR
Дијаметар:
17
Индекс на товар:
94
Индекс на брзина:
Y
EAN:
8808563326788
Оценки од купувачи:
ЕУ Етикета:
E
A
71 dB

Највисока цена:  72,10 €

Цена по парче

72,10 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот