Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra ST AS2 RA30 195/75 R16 107/105R

Hankook Vantra ST AS2 RA30
Hankook

Hankook Vantra ST AS2 RA30195/75 R16 107/105R

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Гуми за сите сезони
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
75
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
107/105
Индекс на брзина:
R
EAN:
8808563467405
ЕУ Етикета:
E
C
73 dB

Највисока цена:  92,70 €

Цена по парче

92,70 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 4,35 €

Назад кон врвот