Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 215 R14 112/110Q

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18215 R14 112/110Q

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
215
Конструкција:
R
Дијаметар:
14
Индекс на товар:
112/110
Индекс на брзина:
Q
EAN:
8808563331416
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  81,60 €

Цена по парче

81,60 

Продажба и испорака од

Reifendirekt.com

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава: 3,03 €

Назад кон врвот