Споредете до 4 продукти:

Hankook Vantra LT RA18 195/65 R16 100/98T

Hankook Vantra LT RA18
Hankook Vantra LT RA18
Hankook

Hankook Vantra LT RA18195/65 R16 100/98T

Тип на возило:
Гуми за комбе
Употреба:
Летни
Производител:
Hankook
Ширина:
195
Висина:
65
Конструкција:
R
Дијаметар:
16
Индекс на товар:
100/98
Индекс на брзина:
T
EAN:
8808563331232
ЕУ Етикета:
C
B
70 dB

Највисока цена:  184,7 €

Цена по парче

184,7 €

Продажба и испорака од

Достапност: 1-3 Days

Трошоци за достава:  3,09 €

Назад кон врвот